Skip to main content

Dragos Marangoz ☎️ 554 858 1312 ⚒️ İstanbul Anadolu Yakası Maltepe ilçesi Dragos Mahallesi Marangoz Ustası, Yatak Odası Tamiri, Mutfak Dolabı Tamiri ! Dolap Kapak Menteşe Tamiri ! Kapı Kilit Tamiri ! Dragos Ayakkabılık Portmanto Tamiri, Gardrop Kırık Sallanan Sandalye Tamir Tadilat Ustası ! Ahşap Kapı Tamiri ! Dragos Mobilyacı Marangoz, Dragos Mobilya Marangoz Ustası, Dolap Çekmece Ray Tamiri ! Dolap Çekmece Ray Tamiri ! Dragos Marangoz Usta Servisi, Dragos Marangoz – Tezcan Usta.

Dragos Marangoz

Dragos-Mahallesi-Marangoz

Dragos Marangoz : servisimizde mobilya tamir tadilat bakımı ile ilgileniyor. Bir mobilya parçasını tamir etmek onunla ilgilenmek gibidir: yalnızca beceri ve zanaatkarın yüreği ile yapılabilecek bir iş: bu, modern dünya ile zıt bir eylemdir. Bu yüzden ahşap kırık mobilyalarınızı, dolap, kitaplık, masa sandalye, ve kapı kasalarınız güzel görünmesine yardımcı oluyoruz. Ya da yeni bir hayata sahip olmalarına yardımcı oluyoruz : çünkü sizin gibi onlar da büyüyor ve değişiyorlar.

Dragos Marangoz Ustası

Dragos Marangoz servisi hızlı bir mobilya tamir onarım tadilat hizmeti sunuyor, bu sayede hasarlı mobilyalar eski ihtişamlarına yeniden kazanabiliyorlar. Mobilya, dayanıklı ve iyi yapılmış olmasına rağmen, zamanla, günlük olarak yaşayan ve kullanan aşınması veya hareketi nedeniyle, bozulma olaylarına maruz kalabilir. Ayrıca, çeşitli küçük ev kazaları meydana gelebilir. Dragos Marangoz ; servis amacımız, size mobilya tamir tadilat hizmetlerinde en iyisini sunmaktır.

Dragos Marangoz Servisi

  • Ray Dolap Tamiri. Kırık Kapı Tamiri.
  • Banyo Dolabı Tamiri. Amerikan Kapı Tamiri.
  • Panel Oda Kapı Tamiri. Yatak Odası Dolap Tamiri.
  • Dolap Çekmece Ray Tamiri. Sürgülü Dolap Tamiri Tadilatı.
  • Aspirator Dolap Tamiri Montajı. Sürgülü Dolap Sistemleri Tamiri.
  • Sandalye Tamiri. Ayakkabılık Tamiri.
  • Ofis Koltuk Tamiri. Mutfak Dolap Tamiri.
  • Laminat Tezgah Montajı. Kiler Dolabı Ray Tamiri.
  • Sallanan Sandalye Tamiri. Dolap Kapak Menteşe Tamiri.
  • Ray Dolap Mekanizma Tamiri. Sürgü Kapı Ray Tamiri Montajı.
Dragos Marangoz Tamirci

Dragos Marangoz : Servisimizde müşteri memnuniyetine inanıyoruz ve her zaman sağlıklı bir müşteri ilişkisi kurmayı dört gözle bekliyoruz. Ayrıca tam tatmin edici hizmet için müşteri güvenliği ve güven faktörü için en iyi fırsatları sunuyoruz. hizmetlerimizi yüksek kalite ile sunmanızı sağlıyoruz. Doğrulanmış geçmişle birlikte 30 Yıldan fazla deneyime sahip Mobilyacı Marangoz Ustalarımız. Haftanın 6 Günü Müşterilerimize hizmet etmek ve desteklemek için buradayız.

Dragos Marangoz ; Yıllarca süren aşınma ve yıpranma nedeniyle hareket halinde hasar görmüş veya gevşemiş, değerli mobilyalarınızı, ve dolaplarınızı onarabiliriz.

Dragos Marangoz Mobilyacı
5/5 - (10 votes)