Skip to main content

istanbul Mutfak Dolap Tamir ☎_554 858 1312_👨‍🔧 Anadolu Yakası istanbul Mutfak Dolap Tamir Montaj Servisi ! Mutfak Dolap Kapağı Tamiri ! Mutfak Dolabı Menteşe Tamiri ! Mutfak Dolabı Hidrolik Tamiri ! Mutfak Dolap Kapağı Amortisörü Tamiri ! Laminat Tezgah Montajı ! Dolap Çekmece Ray Tamiri ! Kiler Rayı Tamiri ! istanbul Mutfak Dolap Tamiri – Tezcan Usta

istanbul Mutfak Dolap Tamir

istanbul Mutfak Dolap Mobilyanızı onararak tamir ediyoruz. hasar gördüğünde bozulmaya başladığında veya aşınma göstermeye başladığında, mobilyalarınızı değiştirmek için önemli bir masrafa girmeniz gerekmez. mobilyanızın bütünlüğünü ve görünümünü, Mobilya Tamir, Onarım ile eski güzellik ve işlevsellik Mobilya yenileme hizmeti ile ayrıca eski ve yıpranmış görünen mobilyalarınızı da tamamen iyileştirebiliriz.

  • Gizli menteşeler gibi yeni menteşelerin değişimi.
  • Dolap kapak ve çekmecelerinin sökülüp yenisi ile değiştirilmesi.
  • Dolap kenarlarının laminat veya ahşap kaplama ile kaplanması.
  • Eski kulpların, çekmece kulplarının veya mevcut diğer dolap cihazlarının değiştirilmesi.

istanbul Mutfak Dolap Tamiri.

istanbul Aspiratör Dolap Montajı.

istanbul Laminat Tezgah Montajı.

istanbul Mutfak Dolap Tamir Montaj Servisi

istanbul Mutfak Dolabı Tamiri Montajı, evinizde kurulum süreci zor ve uzun olan bir mobilya türüdür. Evinizde uzun süreli vaktinizi alan bu mobilya türü aynı zamanda yanlış monte edildiğinde sizlere ekstra zaman kaybı yaşatır. Mutfak Dolabı Montajı, hizmetimizde bununla birlikte es kaza oluşabilecek yanlış monteden dolayı parçalar israf olabilir ve yanında yedek bir parçası olmadığı için sizlere fazladan bir yük, fazla bir maliyet konusu yaratacaktır.

istanbul Dolap Kapak Menteşe Tamiri Montajı.

istanbul Mutfak Dolap Tamircisi: veya eğer, mutfak dolapların, eski ve, kırık kapak menteşe, parçalarında sıkıntı oluşacağını düşünüyorsanız parçalarını kırık eski menteşe yenileri ile değişimini yapıyor ve sizler için kullanılabilir bir vaziyete getiriyoruz.

  • Mutfak Dolap Kapağı Tamiri.
  • istanbul Mutfak Dolabı Menteşe Tamiri.

istanbul Dolap Çekmece Ray Tamiri Montajı.

Zamanla, iyi kullanılan ahşap çekmeceler aşınma ve yıpranma göstermeye başlayacaktır. Raylar bükülebilir ve uyumlarını kaybedebilir, kılavuzlar aşınmış raylar boyunca zayıf kayar ve parçanızın çerçevesi hasar görebilir. Kullanmış oldugunuz, kırık mutfak dolap cekmece rayları, tamirini ve montajını yapmaktayız

  • Mutfak Dolap Çekmece Ray Tamiri.
  • Mutfak Dolabı Teleskopik Çekmece Ray Tamiri.

istanbul Amortisorlu Kapak Tamiri Montajı.

Mutfak Dolap Amortisörü Tamiri.

istanbul Kiler Rayı Tamiri Montajı.

istanbul-Mobilya-Tamir

istanbul Mutfak Dolap Tamir Servisi, Bir evin odak noktası budur Mutfak evin kalbidir. Mutfak dolap kapakları Mutfak dolap cekmecesi kolları ve yıpranmıs ve kırılmıs cekmece rayı, mutfak dolap kapakları sarkma baslayabilir dolap kapak menteseleri, Mutfak Dolap kapak mentese tamiri ! ve yıpranmıs kırık menteselerinizi yenisi ile degistirip dolap kapaklarınızı aynı hizada olmasını eski uyumlu gorunumunu sağlamak. Mutfak Dolap Montajı, Mutfak Dolap Tamiri, Özel servisi olarak sizlerin ihtiyacınız dahilinde mobilyanızın türü ya da modeli ne olursa olsun tamiri, montajı ve onarımında sizlere yardımcı oluyoruz.

Eşsiz Servis ve Çözümler.

istanbul Mutfak Dolap Tamiri : Hızlı Dogru Kaliteli Servis Hizmeti.

istanbul Mutfak Dolap Tamiri : Hedefimiz:% 100 Müşteri Memnuniyeti.

5/5 - (15 votes)